کابل های حرارتی با توان ثابت

کابل های حرارتی با توان ثابت

کابل های حرارتی وات ثابت مناسب برای کاربرد در مکانهایی است که چگالی وات جز الزامات میباشد. همانطور که از نام این کابل برمی آید کابل های حرارتی وات ثابت برای آنکه توان خروجی ثابتی را بدون در نظر گرفتن دمای لوله تولید کنند، طراحی شده اند.
کابل های حرارتی وات ثابت دارای ساختار یک جریان موازیست که وات ثابتی را بدون در نظر گرفتن دما تولید مینماید. ما معمولا کابل های حرارتی را با یک بافت و روکش خارجی تولید میکنیم اما امکان تولید کابل ها با بدون روکش خارجی و تنها با یک لایه بافت نیز ممکن میباشد.
در دمای محیط کابل های حرارتی خود تنظیم معمولا فلکسیبل میباشند و امکان پیچیده شدن به دور لوله را مقدور میسازند.
کابل های حرارتی وات ثابت کاربردهای متفاوتی نظیر حفاظت از یخ زدگی لوله ها و … دارد.
این نوع از کابل معمولا در دو نوع عمومی و صنعتی تولید میشوند که نوع عمومی آن وات پایین و نوع صنعتی آن وات بالا میباشد.
کابل های حرارتی وات ثابت بسیار منعطف میباشند و قابلیت تحمل دما تا حداکثر 250 درجه را دارا میباشند. اگرچه این نوع از کابل دچار اصطکاک میشود اما خروجی وات ثابت آن، این کابل را تبدیل یک انتخاب مناسب برای مکانهایی که نیازمند چگالی وات بالا میباشند کرده است.

مشخصات:

ساختار کابل:

مدل کابل

استاندارد:
ضد حریق:
تغییر زبان
  error: Content is protected !!

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com