المنت های ریخته گری شده

المنت های ریخته گری شده

هیترهای ریخته گری شده متشکل از یک یا چند المنت حرارتی که از طریق عملیات ریخته گری بسته به کاربرد آن در آلیاژی از آلومینیوم، برنج یا آهن جایگذاری می گردد. ریخته گری گرانشی، یک سطح همگن از مواد ریخته گری شده ایجاد می کند که باعث می شود توزیع حرارت به طور کاملا یکنواخت در کل سطح صورت گیرد. هیترهای ریخته گری شده می تواند درجه حرارت سطحی بالغ بر 700 درجه سانتیگراد ایجاد نماید.هیترهای ریخته گری آلومینیوم می توانند تا 400 درجه سانتیگراد حرارت را تامین نمایند. برای ایجاد دماهای بالاتر به علت تفاوت در خواص مکانیکی این آلیاژها باید از آلیاژهای دیگر همانند برنج و آهن استفاده نمود.
شرکت آریسان از بهترین کیفیت المنت حرارتی در تولید این نوع هیتر استفاده می نماید که عامل اصلی در طول عمر این هیترها می باشد. نحوه سفارش از طریق ارسال طرح یا نمونه محصول توسط مشتری صورت می گیرد که به دلیل دقت بسیار بالا در عملیات ریخته گری و ماشین کاری هیتر تولیدی دقیقا مطابق با طرح و نمونه می باشد.
تغییر زبان
  error: Content is protected !!

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com