المنت تسمه ای و تخت سرامیکی

المنت تسمه ای و تخت سرامیکی

المنت های تسمه ای سراميکی برای ايجاد گرمای مناسب با كارايی بالا در دمای بالا تا 700 درجه سانتيگراد طراحی و ساخته مي شوند. اين حجم از ميزان كارايی به واسطه سراميك هايی توليد می شود كه بهترين عايق و طولانی ترين عمر مفید را برای هيتر ايجاد می نمايد. المنت های تسمه ای سراميكی از تركيب و اتصال بلوك های سراميك به اضافه سيم های مقاومتی كه در داخل سوراخ های درون سراميك كلاف شده است، ساخته می شوند. اين روش باعث می شود گرما در سطح المنت به طور مطلوب توزيع گردد كه نتيجه آن سطحي است كه گرمای آن يكنواخت می باشد. اين نوع هيترها از فناوری مهندسی و ساخت و توليد ويژه برخوردارند.

 موارد کاربرد:

این نمونه از المنت ها در کارخانجات تولید لاستیک ، کارخانجات تولید لوله های پلی اتیلن و لوله های پلیکا و همچنین دستگاه های تزریق پلاستیک، صنایع بسته بندی، تولید سرامیک و کاشی و … کاربرد دارد .

 سفارش المنت کمربندی سرامیکی:

المنت های کمربندی سرامیکی در ابعاد و وات های گوناگون و قابل تولید بر اساس سفارش مشتری می باشد. این نوع المنت در دو نوع یک تکه و دو تکه قابل ارائه می باشد.
برای سفارش المنت کمربندی سرامیکی ، قطر سیلندر و عرض سیلندر و توان (وات) المنت مورد سفارش الزامی بوده و قابل سفارش با ترموکوپل و بدون ترموکوپل می باشد.
انواع قابل سفارش المنت های تسمه ای سرامیکی:

CBH-01

CBH-02

CBH-03

CBH-04

CBH-05

انواع کابل خروجی و ترمینال قابل سفارش:

CBHT-01

CBHT-02

CBHT-03

CBHT-04

CBHT-05

CBHT-06

تغییر زبان
  error: Content is protected !!

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com