المنت تسمه ای سرامیکی

المنت های تسمه ای سرامیک برای ایجاد گرمای مناسب با کارایی بالا در دمای بالا تا ۷۵۰ درجه سانتیگراد (۱۴۰۰ درجه سلسیوس) طراحی و ساخته می شوند. این حجم از میزان کارایی به واسطه سرامیکهایی تولید می شود که بهترین عایق و طولانی ترین عمر مفید را برای هیتر ایجاد می نماید. المنت های تسمه ای سرامیکی از ترکیب و اتصال بلوکهای سرامیک به اضافه سیمهای مقاومتی که در داخل سوراخ های درون سرامیک کلاف شده است، ساخته می شوند.
این روش باعث می شود گرما در سطح المنت به طور مطلوب توزیع گردد که نتیجه آن سطحی است که گرمای آن یکنواخت می باشد. این نوع هیترها از فن آوری مهندسی و ساخت و تولید ویژه برخوردارند.

 موارد کاربرد:

این نمونه از المنت ها در کارخانجات تولید لاستیک ، کارخانجات تولید لوله های پلی اتیلن و لوله های پلیکا و همچنین دستگاه های تزریق پلاستیک، صنایع بسته بندی، تولید سرامیک و کاشی و … کاربرد دارد .

 سفارش المنت کمربندی سرامیکی:

المنت های کمربندی سرامیکی در ابعاد و وات های گوناگون و قابل تولید بر اساس سفارش مشتری می باشد. این نوع المنت در دو نوع یک تکه و دو تکه قابل ارائه می باشد.
برای سفارش المنت کمربندی سرامیکی ، قطر سیلندر و عرض سیلندر و توان (وات) المنت مورد سفارش الزامی بوده و قابل سفارش با ترموکوپل و بدون ترموکوپل می باشد.

 انواع قابل سفارش المنت های تسمه ای سرامیکی :

cbh

انواع کابل خروجی و ترمینال قابل سفارش:

cbht